Druga Tijelovska biciklijada

Datum objave: 20. 6. 2017.

Dana 15.6.2017. godine održana je Druga Tijelovska biciklijada u općini Oriovac. Start revijalne utrke je bio u 14h iz centralnog parka Slavonskog Kobaša. Biciklisti su se dalje uputili prema parku u Oriovcu gdje su ih dočekali članovu ”Brodske udruge biciklista” sa osvježavajućim pićem i kolačima, a zatim su se sudionici uputili prema Lužanima gdje su ih sa hladnom vodom i podrškom dočekali članovi DVD-a ”Lužani”. Cilj ove hvalevrijedne manifestacije je završio u Slavonskom Kobašu, gdje su ih članovi i organizatori Kreativne udruge mladih ”Limes”, zajedno sa članovima Savjeta mladih općine Oriovac dočekali sa pjesmom, sendvičima i hladnim pivom. Ukupno se odazvalo 220 sudionika.

Glavni pokrovitelj je općina Oriovac, zajedno sa sponzorima: Rekord – tim d.o.o.; OPG Stjepan Lalić; CITO d.o.o; AP Đuro Pavelić; Frizerski salon Kaća; Iva Ivezić; Amaretto bar; Caffe bar Velebit.

Video i foto galeriju možete pogledati na facebook stranici:

KUM.Limes

PROMO VIDEO