Kreativna radionica za djecu

Datum objave: 19. 12. 2017.

Članovi Kreativne udruge mladih “Limes” organizirali su još jednu kreativnu radionicu za naše mališane. Radionica je održana u nedjelju, 17.12.2017.  Uz Gabrijelu Franić i Anu Galović koje inače vode kreativne radionice za djecu, na ovoj radionici sudjelovao je i naš predsjednik udruge Benjamin Klarić koji je pomogao u organizaciji te pomogao djeci oko njihovog zadatka. Na radionici je došlo 10 mališana iz našeg mjesta. Na ovu radionicu došao je nešto manji broj nego inače, stoga pozivamo roditelje da nas više podržavaju u narednim radionicama, kako bi i sama djeca bila sretnija i radosnija. Na ovoj radionici djeca su izrađivala božićne čestitke i kuglice za bor koji je naša udruga postavila u park. Tako da kreacije od naše djece uljepšati će naš bor. I ovaj puta zahvaljujemo našem župniku Goranu Kovačević na ustupljenoj župnoj dvorani.

KUM “Limes” – Facebook

KUM “Limes” – Instagram

Paintball Klub “Limes” – Facebook