October Party – Disco “Teretana” – Slavonsko Kobaš

Datum objave: 09. 10. 2017.

U subotu, 7.10. održao se drugi po redu October Party u našoj već dobro poznatoj disco Teretani. Na partyu se okupilo oko 150 mladih iz cijele općine, no i šire. Mladi su uživali i zabavljali se uz domaću, stranu i turbo-folk glazbi koju im je priuštio DJ Apiii kojemu je ovo već treći puta da nam pomaže u samoj organizaciji naših party-a. Povodom mjeseca listopada, koji je dobro poznat po October Festu, samim time naša udruga potrudila se dodati makar mali dio ugođaja tako što smo imali veći izbor piva. Uz pivo naravno tu je bio i veliki izbor alkoholnog i  bezalkoholnog pića. Za ugodnu atmosferu uz DJ Apiii-a zaslužno je i naše ljubazno osoblje koje se trudilo tokom cijele večeri uz rad i zabavu svima udovoljiti.  Party je potrajao do ranih jutarnjih sati, a atmosferu možete vidjeti u našem Facebook foto albumu.

KUM "Limes" - Instagram
KUM "Limes" - Facebook

FOTO ALBUM