Sava Beach Party vol. 7

Datum objave: 15. 7. 2018.

Moramo spomenuti nedavno održanu manifestaciju koja je okupila oko tisuću mladih i onih koji se tako osjećaju! Još jedan dokaz kako je naša udruga spremna i na puno veće organizacije te kako se malo ulaganja, puno dobre volje, truda i rada može napraviti nešto što nitko nije očekivao od tako jednog malog mjesta kao što je Slavonski Kobaš, a za sve su zaslužni mladi Kobašani koji se trude poboljšati život u ovoj sredini te potaknuti mlade da se i dalje trude i pokušaju pronaći sreću ovdje, odakle i dolaze!
Odlična atmosfera vladala je cijelu večer koju su održavali naši odlični izvođači. Vrhunska elektronska glazba, rijeka Sava, zvijezde, odlična ekipa, to je jedino što Vam je trebalo za dobar provod u Slavonskom Kobašu! Moramo napomenuti kako organizacija cijele manifestacije nije bila nimalo laka, te ovim putem se zahvaljujemo svima koji su nam na neki način pomogli i potaknuli nas.

Ovdje možete pogledati i naš Official Aftermovie – KLIK
Također ovdje možete pogledati našu foto galeriju sa samog partya – KLIK 

KUM “Limes” – Facebook

KUM “Limes” – Instagram

Paintball Klub “Limes” – Facebook