Uskrsna igra za djecu

Datum objave: 18. 4. 2017.

Udruga mladih je i ove godine organizirala ”Uskrsnu igru za mlade” pod geslom: Pronađi jaja koja je zeko postavio u parku. Ove godine igra je održana na Uskrsni ponedjeljak sa početkom u 10h. U potrazi za sakrivenim jajima sudjelovalo je oko pedesetak djece i svaki mališan je dobio prigodan poklon. Zahvaljujemo se roditeljima koji su doveli svoju djecu na igru i druženje u park i tako pokazali da žele sudjelovati u našim akcijama.

Zahvaljujemo se i gđi. Alenki Jasari iz Zuricha (Švicarska) koja je pomogla financijskom donacijom u organizaciji ove igre.

Slike i video govore o raspoloženju sudionika:

Traženje jaja je bilo uspješno. 😀

Geplaatst door Kreativna Udruga Mladih LIMES op maandag 17 april 2017

Geplaatst door Kreativna Udruga Mladih LIMES op maandag 17 april 2017