Responsive image

Novosti iz udruge

Pripreme za Sava Beach Party vol.9 Danas su se na radnu akciju odazvali članovi Udruge, ali i mladi koji nisu u Udruzi kako bi pomogli oko pripreme za 9. izdanje najvećeg festivala elektronske glazbe u Slavoniji! Nastavi čitati...
Image
Sava Beach Party vol. 9 Kreativna udruga mladih "Limes" iz Slavonskog Kobaša nastavlja dugogodišnji niz organizacije Sava Beach Partya! Nastavi čitati...
Image
BIVŠI PREDSJEDNIK I NAŠ ČLAN dr. sc. JOSIP JAGODAR IZABRAN ZA PREDSJEDNIKA SAVJETA ZA MLADE VLADE REPUBLIKE HRVATSKE U petak 30. lipnja 2021. godine održana je konstituirajuća sjednica Savjeta za mlade Vlade Republike Hrvatske koju je na početku vodila državna tajnica Središnji državni ured za demografiju i mlade dr. Željka Josić. Nastavi čitati...
Image
Održan posljednji sat engleskog jezika za naše mališane. učer je naša članica Marija Krolo Tandarić održala i posljednji sat engleskog jezika za naše mališane. Nastavi čitati...
Image
Naša dva člana su imenovana u Savjet za mlade Vlade Republike Hrvatske Danas su naša dva člana, na prijedlog naše Udruge, imenovana u Savjet za mlade Vlade Republike Hrvatske Nastavi čitati...
Image
Besplatne radionice ranog učenja engleskog jezika za djecu KUM Limes ovog srpnja organizira besplatne radionice ranog učenja engleskog jezika za djecu u dobi od četvrte godine do polaska u osnovnu školu. Nastavi čitati...
Image
“Intermarium” u Slavonskom Kobašu Danas je odigrana prva igra “Intermarium” u Slavonskom Kobašu, a sudjelovali su naši animatori te igrači iz Slavonskog Broda, Lužana, Ciglenika i Slavonskog Kobaša. Nastavi čitati...
Image
Back to GYM Party - Disco Teretana - Slavonski Kobaš Članovi Kreativne udruge mladih "Limes" povodom Sv. Petra i Pavla, odnosno kirvaja u Slavonskom Kobašu organiziraju zabavu pod nazivom Back to GYM Party! Nastavi čitati...
Image
Sava Beach Volleyball vol.2 Članovi Kreativne udruge mladih "Limes" organiziraju Sava Beach Volleyball Tournament vol.2 Nastavi čitati...
Image
Predstavnici naše udruge sudjeluju na dvodnevnom treningu animatora u Budimpešti Danas i sutra predstavnici naše udruge sudjeluju na dvodnevnom treningu animatora u Budimpešti na međunarodnom projektu “Intermarium” u suradnji s animatorima iz 7 država Nastavi čitati...
Image
Održana je izvanredna izborna skupština Danas je održana izvanredna izborna skupština nakon što su predsjednik dr. sc. Josip Jagodar i dopredsjednica Ana Delić dali ostavke na svoje funkcije iz osobnih razloga. Nastavi čitati...
Image
Održana je 6. tijelovska biciklijada općine Oriovac Danas je održana 6. tijelovska biciklijada općine Oriovac. Preko 200 biciklista krenulo je iz Slavonskog Kobaša na rutu Slavonski Kobaš-Oriovac-Kujnik-Malino-Lužani- Slavonski Koba Nastavi čitati...
Image
Šesta tijelovska biciklijada općine Oriovac Šesta tijelovska biciklijada općine Oriovac u organizaciji Kreativne udruge mladih "Limes" i Savjeta mladih općine Oriovac održat će se na Tijelovo, 3. lipnja 2021. godine, s početkom u 16 sati Nastavi čitati...
Image
Naši članovi pred ulaskom u Savjet za mlade Vlade Republike Hrvatske Naša je Udruga kandidirala predsjednika dr. sc. Josipa Jagodara za člana i Kristinu Nikičić, mag. educ. math. za zamjenicu člana Savjeta za mlade Vlade Republike Hrvatske. Nastavi čitati...
Image
Nove grupne fotografije članova Jučer se dio naših članova okupio u parku i fotografirao nakon dužeg vremena. Nastavi čitati...
Image
Završena humanitarna akcija za Gorana Galovića Danas, 24. listopada 2020. godine, službeno je završila humanitarna akcija za mještanina Slavonskog Kobaša Gorana Galovića, koja je započela 21. srpnja 2020. godine. Nakon tri mjeseca poslova oko Goranove kuće i u Goranovoj kući, nema što nije napravljeno. Nastavi čitati...
Image
Sava beach party - OTKAZAN Nažalost, došlo je do onog scenarija kojeg smo se najviše bojali. Zbog nepovoljne epidemiološke situacije na našem području, prisiljeni smo ove, 2020.godine ne organizirati tradicionalni ljetni festival, svim poznat Sava Beach Party. Nastavi čitati...
Image
Sava Beach Volleyball Tournament 2020 Članovi naše udruge ove godine organiziraju jedan sportski događaj koji je humanitarnog karaktera. Organiziramo amaterski turnir u odbojci na pijesku, odnosno Sava Beach Volleyball Tournament 2020. Nastavi čitati...
Image
Uspješno odigran humanitarni turnir u odbojci Jučer je naša Udruga, zahvaljujući naporima Benjamina Klarića i drugih članova, organizirala turnir u odbojci na pijesku na obali rijeke Save. Nastavi čitati...
Image
Prva ekipa na paintball terenu Ekipa iz Lužana, Ciglenika i Gornje Vrbe prva je ovogodišnja ekipa koja je otvorila sezonu paintballa na našem terenu u Slavonskom Kobašu. Pozivamo sve ljubitelje adrenalina da dođu na naš teren i okušaju se u paintballu. Nastavi čitati...
Image
Peta tijelovska biciklijada općine Oriovac Danas je održana Peta tijelovska biciklijada općine Oriovac na relaciji Slavonski Kobaš-Oriovac-Kujnik-Malino-Lužani-Slavonski Kobaš u dužini 24 kilometra s dva stajanja: u Oriovcu i Lužanima. Nastavi čitati...
Image
Februar Party Prvu zabavu u godini 2020. članovi Kreativne udruge mladih "Limes" iz Slavonskog Kobaša pripremaju u mjesecu veljači Nastavi čitati...
Image
Dežurni telefon za pomoć potrebitima Naša je Udruga od danas otvorila dežurni telefon za sve Kobašane koji nisu u mogućnosti sami ići u trgovinu po namirnice ili higijenske potrepštine te u ljekarnu po lijekove. Nastavi čitati...
Image
Naša članica Kristina Nikičić izabrana za predsjednicu Savjeta mladih općine Oriovac Dana 12. ožujka ove godine naša članica Kristina Nikičić izabrana je za predsjednicu Savjeta mladih općine Oriovac. Ovoj joj prilikom i javno čestitamo te želimo puno uspjeha u radu.Konstituirajuća sjednica održana je 12. ožujka, a iz naše udruge u Savjet mladih općine Oriovac, na mandat od 3 godine, ušla su 3 člana (od 5) Nastavi čitati...
Image
Kreativna Radionica Za Djecu Pokladno vrijeme obilježit ćemo još jednom kreativnom radionicom za djecu.Radionica će se održati u subotu, 22. veljače, u 10 sati u župnoj vjeronaučnoj dvorani. Nastavi čitati...
Image