Responsive image

Peta tijelovska biciklijada općine Oriovac

Responsive image

Danas je održana Peta tijelovska biciklijada općine Oriovac na relaciji Slavonski Kobaš-Oriovac-Kujnik-Malino-Lužani-Slavonski Kobaš u dužini 24 kilometra s dva stajanja: u Oriovcu i Lužanima.

Na biciklijadi je sudjelovali oko 210 biciklista s područja Brodsko-posavske i Požeško-slavonske županije.
Zahvaljujemo Općina Oriovac, Savjet mladih općine Oriovac, UMO - Udruga Mladih Oriovac, Dvd Slavonski Kobaš i DVD Lužani na pomoći u organizaciji ove biciklijade koja je postala tradicionalna na području naše općine i šire 😀

Na početku su prisutne pozdravili načelnik općine Oriovac gosp. Antun Pavetić, predsjednica Savjeta mladih Općine Oriovac Kristina Nikičić, mag. edu. math. te predsjednik naše udruge i Općinskog vijeća Općine Oriovac dr. sc. Josip Jagodar