Responsive image

Back to GYM Party - Disco Teretana - Slavonski Kobaš

Responsive image

◄ Pozdrav dragi naši,
nakon duže pauze od partijanja, dobra zabava se vraća a gdje drugo nego u dobro poznatu Disco Teretanu!

◄ Članovi Kreativne udruge mladih "Limes" povodom Sv. Petra i Pavla, odnosno kirvaja u Slavonskom Kobašu organiziraju zabavu pod nazivom Back to GYM Party!

◄ Back to GYM Party održava se u utorak, 29.lipnja 2021. godine! Početak je u 21:30.

◄ Ljubazno osoblje Vas sa nestrpljenjem očekuje te za vas pripremaju sve vrste pića, i što je najvažnije, svako piće će biti ledenooo hladno da makar malo smiri ove lude temperature koje nas prate poslijednih dana.

◄ Kako bi bili sigurni da ćete imati svoj kutak na zabavi, omogućili smo Vam da rezervirate stol. Za rezervacije stolova javite nam se u inbox facebook stranice Kreativna udruga mladih "Limes" ili u inbox Mateo Plemenčić.

◄ Kao i svaku zabavu, akcijske cijene pića su tuuu :
• donosimo uskoro

◄ Vidimo se! ♥