Responsive image

BIVŠI PREDSJEDNIK I NAŠ ČLAN dr. sc. JOSIP JAGODAR IZABRAN ZA PREDSJEDNIKA SAVJETA ZA MLADE VLADE REPUBLIKE HRVATSKE

Responsive image
U petak 30. lipnja 2021. godine održana je konstituirajuća sjednica Savjeta za mlade Vlade Republike Hrvatske koju je na početku vodila državna tajnica Središnji državni ured za demografiju i mlade dr. Željka Josić. Nakon predstavljanja članova, predstavili su se kandidati za predsjednika Savjeta mladih VRH dr. sc. Josip Jagodar i Leo Staković, predsjednik Mreže mladih Hrvatske. Nakon tajnog glasovanja, od prisutnih 26 članova Savjeta, dr. sc. Josip Jagodar izabran je za predsjednika Savjeta za mlade VRH s 21 glasom prisutnih članova te je nastavio voditi sjednicu. Na sjednici je usvojen Poslovnik Savjeta za mlade VRH.
dr. sc. Josipu Jagodaru želimo puno uspjeha u vođenju Savjeta. Drago nam je da je naša udruga dobila svog predstavnika u najvećem savjetničkom tijelu po pitanju mladih i demografije na području Republike Hrvatske