Responsive image

Sava Beach Party vol. 9

Responsive image

Kreativna udruga mladih "Limes" iz Slavonskog Kobaša nastavlja dugogodišnji niz organizacije Sava Beach Partya! Ove godine dolazi nam 9. izdanje jedinstvenog festivala na otvorenom gdje će DJ-evi iz cijele Hrvatske i inozemstva napraviti pravu festivalsku atmosferu! Uz odlične izvođače u prvi plan nam dolaze i kokteli koji će biti šećer na kraju i dodati tropski štih u Slavonski Kobaš. DJ-evi nastupaju od 22:00, no to ne znači da ti ne možeš doći popodne, odigrati koju odbojkašku utakmicu na pijesku, uživati u prelijepom prirodnom ambijentu Save i rashladiti se uz koktel!

🤗 07. kolovoz rezervirajte za Slavonski Kobaš i uvjerite se da Sava Beach Party prerasta u jedan ozbiljan ljetni festival elektronske glazbe.

🙏 Želiš se uključiti u rast ovog festivala? Sve što trebaš napraviti je podijeliti događaj da dospije do što većeg broja ljudi!