Responsive image

Održana je izvanredna izborna skupština

Responsive image

Danas je održana izvanredna izborna skupština nakon što su predsjednik dr. sc. Josip Jagodar i dopredsjednica Ana Delić dali ostavke na svoje funkcije iz osobnih razloga. Na skupštini je pročitan izvještaj od 2020. godine i dogovorene aktivnosti za ljeto.

Nakon konstruktivne rasprave i niza prijedloga, za novog je predsjednika izabran Mateo Plemencic, za dopredsjednika Berislav Franić, za novog predsjednika Odbora za organizaciju izabran je Benjamin Klarić, a osnovan je novi odbor za paintball koji će voditi Igor Čuletić i blagajnik Tomislav Nikičić.
Novoizabranim članovima predsjedništva želimo puno uspjeha u radu.

Dosadašnji predsjednik dr. sc. Josip Pl Jagodar bavit će se dijelom administrativnih poslova i biti podrška u pisanju projekata.
Na kraju skupštine napravljena je “primopredaja” jer je bivši predsjednik uručio ključeve svih prostorija udruge novom predsjedniku Mateu Plemenčiću