Responsive image

Održana je 6. tijelovska biciklijada općine Oriovac

Responsive image

Danas je održana 6. tijelovska biciklijada općine Oriovac. Preko 200 biciklista krenulo je iz Slavonskog Kobaša na rutu Slavonski Kobaš-Oriovac-Kujnik-Malino-Lužani- Slavonski Kobaš te ju uspješno dovezlo 🚲. Hvala svim volonterima naše Udruge koji su sudjelovali u organizaciji, UMO - Udruga Mladih Oriovac na organizaciji punkta s vodom u Oriovcu, Udruga LUG na organizaciji punkta s vodom u Lužanima, Dvd Slavonski Kobaš i DVD Lužani na pratnji biciklijade te Policijskoj postaji Slavonski Brod na osiguravanju sigurnosti biciklista.
Hvala Savjet mladih općine Oriovac na suorganizaciji i Općina Oriovac na pokroviteljstvu. Ovo je jedan od dugogodišnjih projekata koje radimo pod pokroviteljstvom općine i nadamo se da će prijeći u tradiciju.